Блог

14 лютого: доступні романтичні маршрути
Цей вікенд у Києві обіцяє бути теплим, температура до +5, в повітря закрадається весняна свіжість, співають синиці, а перехожі посміхаються, поринувши у мрії-плани вихідних. Чи не причина це і собі розвіятись та прогулятись Києвом. Тому ми склали для вас максимально "доступні" (хоч це і було важкувато) романтичні маршрути Подолом та Голосієві.

Ви можете обирати зручні для себе локації чи маршрути, змінюючи чи доповнюючи їх. Також можете створити свій романтичний маршрут, користуючись нашою картою Доступний Київ.

Поділ 3,5 км
Кінотеатр Жовтень - Dymchuk gallery - LOVESPACE - Набережна - Самосад - Контрактова площа - Паштет/Друзі/Rebra&Kotlety
Кінотеатр Жовтень, вул. Констянтинівська, 26

У кінотеатрі доступний вхід та зали першого поверху. На ці вихідні встигаєте подивитись короткометражки про кохання, драму "1917", оскароносних "Паразитів" чи неперевершену українську комедію "Мої думки тихі".
Dymchuk Gallery, вул. Ярославська, 21

На вході галереї невеликий поріг. Зараз експонується виставка офортів майстерні EtchingRoom1. Галерея працює з 11 до 19:00, вхід вільний.LOVESPACE, вул. Ярославська, 55

Безбар'єрний вхід, позитивна атмосфера та привітний персонал затьмарить ваш дух та розбудить фантазії так, що ви забудете про сходинку у залі та необладнаний туалет. Тут часто проходять лекції, а цих вихідних одна з них пройде на Кураж Базарі.

А нещодавно LOVESPACE опублікували мапу кохання України за 2019 рік.Набережна

Набережна біля Контрактової мало доступна, але захоплює своїм урбаністичним видом. Можна спробувати дістатися до початку Рибальського мосту, хоч в'їзд на нього перегороджений бетонними плитами. Або ж дістатись до початку Гаванського мосту вулицею Набережно-Хрещатицькою.
Самосад, вул. Волоська 19/22

Випити кави, перепочити та обдумати побачене у сексшопі можна у маленькому парку серед Подолу. Самосад - це доступний громадський сад зроблений руками, коштами і силами подільскої громади. Відпочили і рухаємось далі!Контрактова площа

Останні роки площу реконструювали, зробили доступною та пішохідною. На колесо можна потрапити і на візку. Вечірня ілюмінація колеса огляду - саме те, що потрібно для романтичних селфі.І щось поїсти

Паштет, вул. Костянтинівська, 1/2

До входу веде пандус, атмосфера у закладі приємна. До туалету доведеться подолати невеликі сходинки, але працівники завжди допомагають. Паштет з індички - 93 грн, кава - 30 грн.


Друзі кафе, узвіз Андріївський, 2д

Поруч з кафе розташована мініскульптура з проєкту "Шукай", вхід у заклад безбар'єрний. Сирники - 89 грн, кава - 35 грн.


Rebra&Kotlety, вул. Борисоглібська 8/13

Оперативно працює кнопка виклику на вхід, всередині багато місця і доступний туалет. Шніцель - 147 грн, кава - 33 грн. Більше інформації -https://dostupnoua.org/rebrakotlety


Голосіїв 3км

Голосіївський Парк імені Рильського - Експоцентр України (ВДНГ) - HayLoft Ukrainian BBQ - Кураж БазарГолосіївський парк (центральний вхід)

Заїзд в парк безбар'єрний і є доступ до частини локацій. Красива природа і старовинний фонтан дуже інстаграмні. Щоб дістатись озера потрібно здолати сходинки з рейковими пандусами. З мінусів - мало урн та вічно зачинений туалет. Від парку до Експоцентру можна добратись самостійно або 11, 12, 43 низькопідлоговими тролейбусами.
ВДНГ, проспект Глушкова,1

На величезній і більшою мірою доступній території ВДНГ кожен знайде розваги до душі. Обіцяють, що на вихідні 15-16 лютого буде встановлення рекорду України – масового поцілунку. Також на ВДНГ досі працює "Зимова країна" з фудкордом, атракціонами та контактним зоопарком.HayLoft Ukrainian BBQ

Є сходинка на вході і вузький прохід в туалеті, але обслуговування привітне та клієнтоорієнтоване. Бургер з куркою - 135 грн, борщ - 79 грн. Є дитяче та вегатаріанське меню. Більше інформації - https://dostupnoua.org/heyloftКураж Базар, проспект Глушкова,1

Традиційно вхід на Кураж для людей з інвалідністю - вільний. Тема Куражу цих вихідних - любов до себе. Також можна здати свої непотрібні речі на благодійність. У програмі: лекції про кохання від LOVESPACE, весілля, speed dating, діджеї та фотозона.Романтичних і активних вихідних вам!

З любов'ю, Доступно.UA!Матеріал створили за підтримки Європейського фонду за демократію.

Подорожі