Блог

Які переваги підвищених пішохідних переходів?

Як зробити перехід через дорогу зручнішим для маломобільних груп населення (МГН)?

Якщо говоримо про дороги в межах міста, то один із найкращих варіантів — підвищений пішохідний перехід. Його будують таким чином, щоб він піднімався над проїжджою частиною до рівня тротуару.

Чим зручні підвищені пішохідні переходи?
— Наземні пішохідні переходи доповнюють спеціальними пониженнями (з’їздами). У них є один недолік — під час злив та снігопадів у місцях, де розташовані пониження, утворюються калюжі. Через це з’являються додаткові незручності.

— Із підвищеними пішохідними переходами таких проблем немає — люди не стають в чергу, щоб ступити на ділянку без води, та залишаються сухими.

— Підвищені пішохідні переходи рятують життя — автомобілісти заздалегідь пригальмовують перед ними, знаючи про фізичну перешкоду попереду.  

— Тому підвищені пішохідні переходи будують біля дитячих навчальних закладів (замість лежачих поліцейських). 

— Підвищені пішохідні переходи з обох боків виділяють контрастним кольором — це звертає увагу на перехід усіх учасників дорожнього руху. 

— Ну і звісно ж, тактильна попереджувальна плитка на ширину всього переходу по обидва боки, нанесена перпендикулярно до напрямку руху пішоходів.

— Підвищені пішохідні переходи більш розповсюджені в Європі, ніж у нас. Але за останні декілька років вони почали з’являтися в українських містах. 

Сподобалась стаття?
Підтримайте нас, щоб таких матеріалів з'явилось ще більше.
Найменування отримувача: ГО ДОСТУПНО.ЮА
Код отримувача: 41769847
Рахунок отримувача: UA563052990000026009006701299
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Або станьте нашим патроном.

Новини