Блог

Нові функції додатку Dostupno

Барабанний дріб… нові функції нашого додатку Dostupno в студію!Нові типи локацій
Локації зручно посортовані під потреби: ви зголодніли — доступний заклад харчування чи супермаркет, хочете розважитись — театр, кіно чи парк цього разу?

Тепер на нашій мапі ви знайдете також категорію: готелі (хостели, апартаменти, гостьові будинки — ми ще працюємо над їх наповненням), здоров’я (аптеки) та магазини (непродовольчі товари, зоомагазини, дитячі магазини, книгарні).Локації #ДоступноРекомендує

Завдяки цьому фільтру ви знайдете найзручніші заклади для маломобільних груп населення, що вже отримали нашу відзнаку. Доступний вхід та безбар'єрний простір всередині — це якраз про них, а також багато з них мають облаштовані вбиральні. 76 локацій, що ми рекомендуємо. Користуйтесь з легкістю!Оновлені оцінки локацій і параметри пошуку

Ми маємо щиро зізнатись: ми хочемо розповідати про найдоступніші локації, а тому наші вимоги до доступності є високими. Грішимо ;)

Відтак багато локацій отримують червону оцінку, найнижчу. Ми це виправили. Тепер блок входу до локації отримав найвищий пріоритет. І якщо вхід є доступним, локація отримає жовту чи навіть найкращу оцінку — зелену. Доступний вхід — на одному рівні з тротуаром чи пандусом до 5 градусів і шириною дверного проходу від 68 см — допоможе вам знайти одну з таких локацій.Є кілька блоків: вхід, вбиральня, зручність всередині, парковка, для дітей тощо. Кожен із них отримує оцінку та на їх основі формується загальна оцінка закладу. Чим вища оцінка кожного блоку — більше шансів отримати найвищий рейтинг.

Бути доступним — це трендово!Додаток Dostupno допомагає орієнтуватися в українських містах та швидко знаходити безбар'єрні локації зручні для всіх, дружні до людей з інвалідністю, батьків з маленькими дітьми та інших представників маломобільних груп.


Ще не користуєтесь додатком Dostupno? Завантажуйте за посиланням для Android та IOS


Сподобалась стаття? Підтримайте нас на патреоні 🐼

#ДоступноРекомендує Новини