Блог

Віка Денисова і її Veteran hub

Vika Denysova і її Veteran Hub

Veteran Hub — це простір допомоги людям, що повернулись із війни. Вони вже працюють в Києві, Дніпрі та Вінниці. Veteran Hub — це місце, де людям завжди раді. До нас ідуть за відчуттям комфорту та дружньою атмосферою. Коли ти заходиш у простір і відчуваєш, що ти тут свій, що ти можеш вільно усім користуватися та почуватися безпечно. Тому нагорода [Відкриті двері] означала, що ми рухаємось у правильному напрямку. Адже в цьому і є сенс інклюзії, сенс простору, доступного для всіх.


Коли ми тільки починали розробляти дизайн на рівні ідеї, у нас не було свого офісу. Так якийсь період я збирала гарні ідеї, щоб потім показати дизайнерам. Зараз ми вже маємо ціле Положення про простір. Адже коли впрягаєшся в ремонт, треба бути готовим до сюрпризів. А якщо збираєшся масштабуватися далі, то треба розуміти, чим ти керуєшся, щоб нічого не забути.

У нас в бюджеті є закладені кошти на відповідне устаткування для маломобільних груп населення. У регіонах були такі ситуації, коли ти намагаєшся домовитися з власником, щоб він зробив пандус. А він на тебе дивиться круглими очима: “сюди що, приходитимуть люди з інвалідністю?” Навіть трохи з агресією ставилися до цього питання. Ніхто раніше не змушував це робити, перероблювати, а ми змушуємо. Адже це є одним із пунктів договору.

Гаразд, ви не можете цього зробити, то ми це зробимо самі, просто треба від вас згода. І коли чуєш категоричне “ні”, то просто як далі з такими людьми працювати? Проте коли знаходиш своїх людей, відбувається співпадіння, то це вже надовго! І в Дніпрі, і в Вінниці ми знайшли красних орендодавців. Тому ми дуже цінуємо таких людей, що не просто хочуть віддати приміщення і забути про нього, коли люди справді вкладають душу в простір.

Вікторія Денисова — співавторка проєкту, дизайнерка та розробниця політики просторів

Veteran Hub.

[Відкриті двері] — нагорода за доступність та зручність локацій, яку отримують ті простори та ініціативи, які є безбар'єрними і зручними для всіх.

А ви були у Veteran Hub, Veteran Hub Вінниця, Veteran Hub

#ДоступноРекомендує