Блог

Як Urban Space 500 став переможцем нагороди #ВідкритіДвері та улюбленим місцем київської молоді?

 Як об’єднати навколо себе 500 небайдужих та старатися робити простір комфортним для всіх-всіх-всіх? Як Urban Space 500 став переможцем нагороди #ВідкритіДвері та улюбленим місцем київської молоді — розповідає адміністраторка Анна.Про шлях до доступності:

Urban Space 500 об'єднав 500 суспільно активних людей навколо центральної ідеї розвитку міського простору. І, безумовно, це означає створювати простір для всіх мешканців міста, не диференціюючи нашу аудиторію. Саме тому ще з самого початку ми створили і дитячий куточок, і безбар'єрний простір, і доступність меню для людей із порушеннями зору, і можливість проходити практику у нас для людей із ментальною інвалідністю. Але цим ми не обмежуємось, і завжди відкриті до нових викликів.


Про тваринок і комфорт для всіх:

Ми завжди зустрічаємо у нас дуже різних людей. Завдяки зонуванню нашого простору ми можемо комфортно розміщувати людей з різними потребами та запитами, таким чином, щоб усі почували себе комфортно навколо. Це стосується і людей із тваринами: більшість залів доступні для домашніх улюбленців, але декотрі зали недоступні для тваринок, щоб не заважати людям із алергією.Про цінності та персонал:

На нашій корпоративній формі ми маємо логотип фонду He For She, з яким часто співпрацюємо. Гасло «місце без стереотипів» не просто слова для нашої команди, а те, чим ми керуємось під час нашої роботи та поважаємо як цінність кожного.


Про роль спілкування та взаєморозуміння:

Ми всі розуміємо, що ми тільки на старті до того, щоб робити наше місто комфортним для всіх прошарків населення шляхом вибудовування пандусів, доріжок для велосипедистів, і так далі, але ще й важливим чинником до змін є підвищення рівня толерантного ставлення один до одного. Нам хочеться, щоб міський простір був вільний для усіх. І це можливо у тому разі, коли ми всі будемо комунікувати для реалізації нашого комфорту.Про недосконалості та шляхи їх вирішення:

При тому, що ми маємо безбар'єрний простір, персонал, який проходив тренінги із допомоги людям із інвалідністю, ми не приховуємо того, що пандус, який веде до входу у багатоповерхову будівлю, де розташовується наш ресторан — не достатньо зручний, і на даний момент реставрувати його у нас, на превеликий жаль, немає можливості. Але ми завжди готові вислухати поради, як вирішити це питання, і вийти на діалог.


А поки що робимо все, що нам під силу, та маємо біля входу кнопку виклику персоналу та вільне паркувальне місце для людей із інвалідністю. Це було зроблено в тому числі завдяки комунікації із нашими гостями. Саме тому ми закликаємо і інші заклади не конфліктувати та у кінцевому результаті залишати все без змін, а прислуховуватися та робити все можливе.Особлива фішка, яку хочеться поширювати далі:

Ми співпрацюємо із Перспективою 21.3, тому у нас можуть проходити практику молодь з інвалідністю. Насправді ми дуже раді, що ми не єдиний такий заклад, і сподіваємось, що у майбутньому таких місць буде ще більше.

#ДоступноРекомендує