Щорічний Форум інклюзивності
Форум інклюзивності — це місце зустрічі громадськості, бізнесу та представників влади для знайомства, обговорення нових проєктів і створення простору, зручного для всіх. І тому він не прив'язаний до певного місця та часу. Його мета: згуртувати всіх, хто бажає змін і готовий до дій.

За чотири роки на Форумі виступили більше 100 спікерів і відвідали близько 1200 гостей. Серед найголовніших тем Форуму: безбар'єрність українських міст, як бізнесу стати інклюзивним і архітектурно доступним, світлі ініціативи, що роблять наше життя щасливішим (благодійні фонди, проєкти з інклюзії, культурні центри) тощо.
За чотири роки серед спікерів Форуму інклюзивності були:
Відгуки гостей Форуму
Ukraine WOW!
І це я не про інтерактивну виставку, що на станції Київ-Пасажирський, а про Форум Інклюзинвості: Місто щасливих людей!

Roman Morozov
Ось що справді надихає і вражає: починаючи з насиченості й різноманітності заходу, закінчуючи продуманістю кожної локації й неймовірно доброзичливою, щирою атмосферою. Стільки нового, корисного, цікавого ми дізналися!
Юліана Мазна
Форум про зручність та комфорт там, де ми живемо та усе про місто щасливих людей. Про місто, де хочеться жити та насолоджуватися життям.
Кафедра соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка
Поглянути на світ з іншого, зовсім невідомого боку — це дивно, цікаво, відверто і водночас страшно. Спектр інсайтів та емоцій, отриманих вчора, неможливо описати словами, це необхідно відчути кожному!
Olga Shevchenko
Форум підтримали