БЛОГ

Олександр Терен — шлях через реабілітацію (відео)

Не залишатися в чотирьох стінах. Рухатися. Займатися спортом.

Від госпіталізації до протезування — які етапи відновлення проходять ветерани та ветеранки? Розібратися в інформації буває складно, тому приклад Олександра Будько з позивним «Терен» допоможе зорієнтуватися в найважливіших етапах реабілітації.

Олександр «Терен» — солдат, головний сержант взводу вогневої підтримки ІІ стрілецької роти 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ (в/ч А4599). Влітку, коли йшли бої на Ізюмському напрямку, він отримав важке поранення. Олександру ампутували обидві ноги.
Зараз «Терен» веде активний спосіб життя. Він займається в спортзалі, вчиться бігати на протезах та готується до відбору до національної збірної Invictus Games («Ігри Нескорених»).

Його історія — не виключення із правил. Стимул рухатися вперед, регулярні тренування, готовність дослухатися до фізичних терапевтів, психологів та інших спеціалістів із мультидисциплінарної реабілітаційної команди. Усе це пришвидшує повернення в соціум.

Дивіться друге відео із серії про реабілітацію ветеранів «Від боротьби за свободу до боротьби за інклюзивність».

Матеріал було підготовлено в рамках проєкту, що проводиться завдяки Програмі реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Scroll to Top