Партнерські пакети Доступно.UA
Як підтримати нашу організацію та нагороду [Відкриті двері]
ХТО МИ?
Доступно.UA – громадська організація, що поширює ідею доступності міського простору, нормалізацію та повноцінне включення людей з інвалідністю у життя суспільства.

Комфортна інфрастуктура, бізнес та відкриті державні установи важливі для людей з інвалідністю, для осіб з дитячими візочками, похилого віку, вагітних, туристів чи осіб з тимчасовою травмою.

Ми хочемо, щоб в Україні люди мали рівні можливості незалежно від рівня мобільності. Доступність потрібна нам усім.
Ми працюємо над змінами в області інклюзії.
ЩО МИ РОБИМО?
  • Ми нагороджуємо комфортний та відкритий бізнес премією [Відкриті двері]. Таким чином підтримуємо тренд соціальної відповідальності та доступності. 2018 року експертне журі (Соломія Вітвіцька, Уляна Пчолкіна, Віталій Пчолкін, Юлія Ресенчук, Ольга Мирцало та Володимир Висоцький) відібрало 14 локацій та ініціатив, що поширюють та підтримують ідею безбар'єрності.
  • Третій рік поспіль ми збираємо змінотворців на Форумі інклюзивності. Форуми відвідали більше 900 учасників. Охоплення в ЗМІ було понад 4,5 млн людей.
  • Експертуємо міста в Рейтингу доступності міст України «Тостер» та рекомендуємо комфортні локації на карті доступності українських міст Dostupno.Map.
  • Консультуємо бізнес і державні органи у сфері інклюзії. Надали більше 200 рекомендацій з облаштування доступних просторів. Серед наших клієнтів: Планета Кіно, River Mall, Кураж Базар, Fest Lokal, Urban Space 500, Zaxidfest, Leopolis Jazz Fest, Лемурашник, ПеремогаSpace.
Партнерські пакети підтримки
нагороди [Відкриті двері]
Наші пропозиції
Партнер
Офіційний
Генеральний партнер
Розміщення логотипу на поліграфічній продукції церемоніїї нагородження
Згадка партнера на церемонії нагородження
Згадка партнера у інформаційній кампанії нагороди (соціальні мережі та розсилка)
Участь у відборі переможців та виступ на церемонії нагородження
Окремий матеріал у соціальних мережах про партнера
Спільний проєкт чи матеріал з партнером
Підтримайте нас!
dostupnoua@gmail.com
0975974567 (Тетяна)
0935121177 (Наталя)