Доступні секретні подорожі

Разом з сервісом секретних подорожей Secret Ticket ми організовуємо мандрівки для людей з інвалідністю доступними маршрутами
Що таке доступні секретні подорожі?
-1-
Секретний квиток це -
повний набір для 2-денної подорожі Україною:
1) квитки на потяг або автобус
2) проживання у готелі/хостелі
3) рекомендації, які ти можеш використати в подорожі.

У яке круте і гарне місто України, ти поїдеш цього разу — дізнаєшся за день до відправлення (або прямо на вокзалі, як захочеш!) ;)

-2-
Доступний означає
що ми складаємо список визначних місць цього міста, як традиційних так і нестандартних, рекомендації по закладам харчування, місцям для прогулянок та інших розваг.

Усі місця ми перевіряємо на доступність та відмічаємо на карті відповідним кольором для твоєї зручності.

У залежності від твоїх потреб, ми забезпечимо тобі супровід волонтерів по місту
-3-
Подорож не безкоштовна
оскільки ДоступноUA не є прибутковою чи благодійною організацією.

Турист сплачує лише п'яту частину вартості поїздки - від 400 грн., а також витрати на харчування та розваги. За бажанням ти можеш сплатити повну суму подорожі - 2880 грн.

Також ми готові допомогти в пошуку благодійника чи організації, що сплатить решту суму. Тому що подорожі - це щастя, а ми хочемо, щоб ви були щасливі.
Підтримати проект можна тут
Ви можете також відправити у подорож когось, кому повна вартість поки що не по кишені, перерахувавши потрібну суму (або будь-яку іншу суму, комфортну для вас). Подорожі - це щастя, діліться ним з іншими :)
*Натискаючи кнопку «Підтримати», я погоджуюсь із тим, що у разі залишку коштів, що надійшли для втілення проектів, ці кошти направлять на діяльність Доступно.UA і тільки. Ці гроші не підлягають поверненню у повному чи частковому розмірі.