Школа доступності

Вчимося бути притомними, чемними і думати, що говоримо

1
Першого вересня Дмитро Щебетюк повертається до школи! Ніяких шкільних лінійок, пустих промов місцевих депутатів

2
Сідайте, діти, та слухайте тихенько. Dmytro Schebetyuk прочитає вам уривок з твору його улюбленого автора Прикутія Інваліденка "Вічне сяйво обмежених можливостей". І будьте уважні, бо скоро диктант! #ШколаДоступності

3
Бачили Дмитра Щебетюка у ролі справжнього фізрука? Дивіться новий урок #ШколаДоступності, я̶к̶щ̶о̶ ̶в̶а̶м̶ ̶п̶о̶д̶о̶б̶а̶є̶т̶ь̶с̶я̶ ̶Д̶і̶м̶а̶-̶ф̶і̶з̶р̶у̶к̶ щоб знати, чи здали б ви наші нормативи

4
#ШколаДоступності — місце, де знають, звідки мають рости руки. А хто не буде вчитися — той отримає по дупці, коли впаде з кривого пандуса. І не кажіть потім, що ми не попереджали.

5
Хвороба звалила з ніг!
Оголошуємо карантин

6
А ви знали, що Дмитро Щебетюк обожнює сходи?! Навіть сильніше, ніж ліфти. Сходи зближають людей. Більше в новому випуску Школи Доступності.

7
Цього тижня ми помістили homo schebetyukus у його природній ареал існування. Що з цього вийшло дивіться в новому відео Школи Доступності.

8
Сенсація! Дмитро Щебетюк вилікував інвалідність! Для цього він три рази на день... Дивитися без реєстрації та смс

9
Дмитро Щебетюк навчився клонувати себе! У цьому відео Школи Доступності його аж три. І всі вони настільки різні. Не пропустіть останній випуск першого сезону Школи доступності та поділіться з нами своєю думкою, який з Щебетюків вам подобається найбільше!