Блог

Випробувати межі тіла та духу

225 кілометрів, 4 дні та 3 дисципліни


Фото — Comic Relief: Red Nose Day.


Такий виклик прийняв професійний гонщик Біллі Монгер заради благодійності. Вже у березні хлопець з інвалідністю побореться зі стихією та своїм фізичним і психічним виснаженням. Тріатлонний маршрут Біллі складатиметься з трьох етапів: пішого походу горами, плаванні на каяку та їзді на велосипеді.


Біллі Монгер почав займатись автомобільними перегонами, коли йому було шість. Він швидко став одним із найперспективніших британських гонщиків у світі. У 2017 році хлопець потрапив в аварію на трасі, яка призвела до ампутації обох ніг. Та менш ніж за рік він знову сів за кермо, щоб стати першим в історії учасником змагань з подвійною ампутацією.


"Під час локдауну я ішов пішки у місто близько 2,5 км. Після цього у мене страшенно боліло все тіло. Тоді я подумав: "Мені лише 20, я не хочу дожити до 40 і не мати змоги пройти пару кілометрів". До аварії я трохи їздив на велосипеді, але на каяку не плавав жодного разу. Тому останні кілька місяці я посилено тренуюсь під наглядом професійних тренерів", — ділиться секретами Біллі.


Своїм викликом хлопець мотивує людей жертвувати гроші на благодійну акцію "День червоного носа". Це масштабний захід, свято гумору, яке раз на 2 роки організовує британський фонд "Розрядка сміхом". Зібрані кошти будуть спрямовані на розв'язання проблем безпритульності, домашнього насильства та проблем психічного здоров’я.

Щоразу до акції долучаються відомі актори, співаки та телезірки. Наприклад, 2001 року Джоан Роулінг долучилась до "Дня червоного носа" направивши 80% прибутку від продажів книг "Квідич крізь віки" та "Фантастичні звірі і де їх шукати" у фонд "Comic Relief" на допомогу дітям.Люди