Блог

Модель, яка втратила дві ноги, але не любов до себе

Лорен Вассер втратила обидві ноги через синдром токсичного шоку (СТШ).

Фото — інстаграм Lauren Wasser @theimpossiblemuse.


“Після першої ампутації я ховалась у довгих сукнях та відчувала тотальний сором. Але якось подруга вмовила мене сфотографуватись. Коли я побачила ті знімки, то знову відчула себе прекрасною. Фото дозволили мені побачити власну цінність, що я насправді не є втіленням того, що ненавиджу у собі”.


Дівчина усвідомила, що має змінити фокус та перетворити свою слабкість на зброю та сильну сторону: “Після ампутації в моєму серці запалився вогонь якого раніше не було. Також з'явилось бажання інформувати інших про СТШ, що ледь не забрав моє життя”.

З того часу Лорен з подругою борються за поширення обізнаності про синдром. Адже ускладнення у дівчини розвинулось від користування гігієнічним тампоном. Кампанія Лорен пропагувала внесення змін до Конгресу США про маркування та використання безпечних складових у гігієнічній продукції.


До моделінгу Лорен повернулась у 2015 році, за три роки після операції. Та вже у 2019 дівчині ампутували другу ногу через ускладнення після СТШ. Але морально вона почувалася геть інакше: “Я готова процвітати, подорожувати, стрибати в океані, просто бути звичайною людиною. Останні мої роки були досить болючими. Але я думаю, що позбавлення ніг означало для мене водночас і позбавлення від минулого та підготовку до подорожі в нове майбутнє.”


У січні цього року Лорен взяла участь у тижні високої моди в Парижі. Японський дизайнер Юіма Наказато черпав натхнення для образу “Атлас” зі своєї нової колекції в історії життя Лорен Вассер.


У своїх соцмережах Лорен ділиться досвідом прийняття себе: “Модель щоразу має бути іншою в роботі. Вона змінює обличчя, зовнішність, одяг. Але у серці вона завжди залишається тією самою. Тому ти маєш любити ту себе, якою ти є всередині. І знати, що ти прекрасна. Ще десятиліття тому чи могли б ви уявити, що хтось на зразок мене буде прийнятий до модельного бізнесу. Ні, ні, ні, я такого не уявляла”.


Окрім успішної модельної кар’єри та активної життєвої позиції, Лорен відома своїми золотими протезами. Дівчина часто забуває, що у неї немає ніг. Іноді згадка про це приходить неочікувано: “Нещодавно на прогулянці я бачила маленького хлопчика, який пильно оглядав мене, а потім сказав своїй мамі: “Мамо, мамо, а можна і мені такі золоті ноги?”

Люди