Блог

Мить, коли серця забились в унісон

Карсон Піккет — 27 років. Вона професійна футболістка.
Джозефу Тідду — 3 роки. Він щаслива дитина.Вони зустрілись після гри команди "Орландо Прайд", чиї кольори захищає дівчина. Джозеф не знав, хто вона така, але після знайомства вони зблизились в один момент. "Залишитись після матчу на трибуні вартувало того, коли тебе так вітає Карсон. Без сумніву, вона вміє викликати в мене посмішку", написали батьки Джозефа на його сторінці після матчу.


"Вона показала на свою руку, він її побачив. Потім на його руку. І сказала щось на кшталт: "Вони у нас однакові", розповідав батько хлопчика. Посмішка не сходила з обличчя малюка. Вони дали п’ять одне одному, а наступних пів години грали разом і сміялись.

Спільна ознака, Джозеф і Карсон народилися без передпліччя лівої руки, стала приводом для дружби, що триває вже майже два роки. "Він не хотів йти зі стадіону, бо вона була там. У той момент Джозеф усвідомив, ким вона була та зв’язок, що утворився між ними".

Із часом дружба лише посилювалась. Карсон завітала в гості до сім’ї Тіддів, а пізніше навіть запросила Джозефа та його батьків на церемонію нагородження найкращих гравців світу у 2019 році.


За життям хлопчика та розвитком дружби з Карсон ви можете слідкувати на його сторінці в Інстаграм: @tiddbit_outta_hand. Він весела дитина, що любить піцу, гратися з сестрою та займатися спортом. Таке його життя підтверджує ідею наших друзів з

Бачити серцем: у дитинства немає інвалідності. Ба більше, їхня історія з Карсон показує, що інвалідність не є визначальним фактором. Вони зустрілись завдяки цій ознаці, але їхня дружба живе, бо їм добре та весело разом.


Не дарма футболістка має татуювання з надписом "краса в недосконалості". Адже наше життя сильно залежить від самосприйняття та сприйняття нас іншими людьми. Але на обидва фактори ми можемо вплинути. І це головнеМатеріал створили за підтримки Європейського фонду за демократію.

Люди