Бюро доступності

За 5 років роботи ми перевірили понад 1000 об'єктів та надали рекомендації з облаштування понад 200 просторам. Адже ми прагнемо зробити Україну безбар'єрним середовищем.

Недоступний бізнес втрачає від 27 до 55% клієнтів, оскільки вони належать до маломобільних груп населення (це люди з інвалідністю, батьки з малими дітьми, літні люди, особи з тимчасовими травмами тощо).

Але ми знаємо, як зробити вашу локацію комфортною для них, а разом із тим, щоб вона відповідала чинним державним будівельним нормам.
Що ми пропонуємо?
Для кожного клієнта ми розробляємо унікальну партнерську пропозицію, яка базується на наступних пакетах:
Пакет Basic
Моніторинг і перевірка об'єкту з територією довкола на доступність та надання рекомендацій по основних маршрутах, приміщеннях та вбиральнях з можливими варіантами рішень, які фіксуються Замовником під час перевірки (в усній формі або у формі листа-записки).
Пакет Plus
Моніторинг, детальні рекомендації з прикладами, альтернативними варіантами за можливості по основних маршрутах, приміщеннях, вбиральнях та територією довкола. Розширений звіт в електронному вигляді. Також цей пакет включає один виїзд за потреби з повторними рекомендаціями під час, або після реконструкції, усні консультації онлайн під час ремонтних робіт.
Розробка політик-рекомендацій
Ми розробляємо загальні політики-рекомендації для мережі об'єктів, які включатимуть приклади та варіанти для подальшого будівництва або реконструкцій. Цей пакет також включає 3 консультації під час ремонтних робіт.
Орієнтовний бюджет пакетів моніторингу
Ціна вказана у гривнях та корелюється в залежності від розмірів приміщення
Вартість розробки політик-рекомендацій компанії обговорюється індивідуально.
З ким ми вже працювали?
Ми консультували Кураж Базар, Urban Space 500, Лемурашник, Zaxidfest, Fest Local
та Leopolis Jazz Fest.

А найважливішими нашими клієнтами стали:
Планета Кіно
Розробити 22 критерії інклюзивності, які Планета Кіно втілила у новому кінотеатрі у ТРЦ River Mall: облаштували вхід для людей з інвалідністю, адаптували двері, ліфти, вбиральні та місця у кінозалах.
Міністерство закордонних справ
Підписали меморандум про співпрацю з МЗС та розробили рекомендації з доступності, які мають бути втілені у наступні кілька років.
Мережа коворкінгів "Перемога"
Консультували мережу щодо відкриття нового коворкінгу на Ярославовому Валу, а також надали рекомендації з доступності для попередніх офісів компанії.
ТЦ Gorodok Gallery
Провели аудит доступності в торговому центрі Gorodok Gallery та презентували їм свої напрацювання з поліпшення безбар'єрності приміщення та території.
ТОВ "Сільпо-Фуд"
У 2021 ми проведемо аудит доступності одного з магазинів мережі та запропонуємо рекомендації з поліпшення.
Чого ми не робимо:
Ми не будуємо
Ми не будівельна компанія і не зможемо створити вам доступний простір самостійно. Але можемо визначити, чи зручне ваше приміщення та підказати, що у ньому можна поліпшити.
Ми не видаємо державні довідки
Ми не є державним інспектуючим органом, тому не видаємо сертифікати про доступність, але маємо власну наліпку #ДоступноРекомендує, яку отримують інклюзивні та комфортні заклади.
Замовити консультацію з доступності
Будемо раді бачити вас нашими клієнтами! Нехай безбар'єрних просторів стає все більше,
як і їх щасливих відвідувачів!
Телефон: +380 63 472 13 31 (Наталія)
E-mail: info@dostupno.ua