БЮРО ДОСТУПНОСТІ

З 2020 року наша організація перевірила понад 1000 об’єктів та надала рекомендації з облаштування понад 200 просторам. Це важлива частина нашої роботи, адже ми прагнемо зробити Україну безбар’єрним середовищем.

Недоступний бізнес втрачає від 27% до 55% клієнтів, оскільки вони належать до маломобільних груп населення (це люди з інвалідністю, батьки з малими дітьми, літні люди, особи з тимчасовими травмами тощо).

Але ми знаємо, як зробити вашу локацію комфортною для маломобільних груп населення, щоб вона відповідала чинним державним будівельним нормам.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ?

Для кожного клієнта ми розробляємо унікальну партнерську пропозицію, яка базується на наступних пакетах:

Пакет Basic

Моніторинг і перевірка об’єкту з територією довкола на доступність та надання рекомендацій по основних маршрутах, приміщеннях та вбиральнях з можливими варіантами рішень, які фіксуються Замовником під час перевірки (в усній формі або у формі листа-записки).

Пакет Plus

Моніторинг, детальні рекомендації з прикладами, альтернативними варіантами за можливості по основних маршрутах, приміщеннях, вбиральнях та територією довкола. Розширений звіт в електронному вигляді. Також цей пакет включає один виїзд за потреби з повторними рекомендаціями під час, або після реконструкції, усні консультації онлайн під час ремонтних робіт.

Тренінги по взаємодії із людьми з інвалідністю

Для власників та співробітників компаній ми проводимо інформаційно-мотиваційні тренінги, семінари. На них простими словами пояснюємо суть інклюзії та розповідаємо про коректну взаємодію із людьми з інвалідністю. Даємо підказки, як працівникам сфери обслуговування допомогти людям з різними порушеннями здоров’я, якщо виникне така потреба. 

ОРІЄНТОВНИЙ БЮДЖЕТ ПАКЕТІВ МОНІТОРИНГУ

Ціна вказана у гривнях та корелюється в залежності від розмірів приміщення

Пакетдо 50 кв.м50-100 кв.м100-500 кв.м500-2500 кв.мвід 2500 кв.м
Basic30004000500010000від 15000
Plus50006000900015000від 25000

Вартість розробки політик-рекомендацій компанії обговорюється індивідуально

З КИМ МИ ВЖЕ ПРАЦЮВАЛИ ?

MacPaw, Winner, «Центр демократії та верховенства права», «100 років тому вперед», «Полтава», «Аврора», Urban Space 500», «Лемурашник», Zaxidfest, Fest Local, Leopolis Jazz Fest та інші.

Серед наших клієнтів:

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно»

Розробили 22 критерії інклюзивності, які «Планета кіно» втілила у новому кінотеатрі у ТРЦ River Mall: облаштували вхід для людей з інвалідністю, адаптували двері, ліфти, вбиральні та місця у кінозалах.

Міністерство закордонних справ

Міністерство закордонних справ
Підписали меморандум про співпрацю з МЗС та розробили рекомендації з доступності, які мають бути втілені у наступні кілька років.

Мережа коворкінгів «Перемога»

Консультували мережу щодо відкриття нового коворкінгу на Ярославовому Валу, а також надали рекомендації з доступності для попередніх офісів компанії.

Компанія «Київстар»

Провели онлайн-навчання для співробітників компанії «Київстар» на тему коректної взаємодії з людьми з інвалідністю. Надали рекомендації щодо створення доступних просторів у головному офісі.

 IT-компанія Intellias

У будівлі, де розташований офіс, а також на прилеглій території провели аудит. Розробили рекомендації з прикладами й альтернативними варіантами щодо поліпшення просторів. Усі рекомендації розділили на масштабні та більш прості в реалізації.

Мережа магазинів «ЕКО-маркет»

Для співробітників мережі магазину «ЕКО-маркет» влаштували тренінг по взаємодії з людьми з інвалідністю. Провели аудит приміщення та прилеглої території магазину щодо відповідності Державним будівельним нормам та надали пакет рекомендацій щодо поліпшення доступності просторів.

«Укрзалізниця»

Провели серію практичних тренінгів для працівників «Укрзалізниці», що входять до груп із надання допомоги людям з інвалідністю. Надали рекомендації з архітектурної безбар’єрності на Центральному залізничному вокзалі у Києві.

ТЦ Gorodok Gallery

Провели аудит доступності в торговому центрі Gorodok Gallery та презентували їм свої напрацювання з поліпшення безбар’єрності приміщення та території.

ТОВ «Сільпо-Фуд»

2021 ми провели аудит доступності 51 магазину мережі та запропонували рекомендації з поліпшення.

ЧОГО МИ НЕ РОБИМО ?

Ми не будуємо

Ми не будівельна компанія і не зможемо створити вам доступний простір самостійно. Але можемо визначити, чи зручне ваше приміщення та підказати, що у ньому можна поліпшити.

Ми не видаємо державні довідки

Ми не є державним інспектуючим органом, тому не видаємо сертифікати про доступність, але маємо власну наліпку #ДоступноРекомендує, яку отримують інклюзивні та комфортні заклади.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ДОСТУПНОСТІ

Будемо раді бачити вас нашими клієнтами! Нехай безбар’єрних просторів стає все більше, як і їх щасливих відвідувачів.

Телефон: +380 63 472 13 31 (Наталія)

E-mail: buro@dostupno.ua

Scroll to Top