БЮРО ДОСТУПНОСТІ

За 5 років роботи ми перевірили понад 1000 об’єктів та надали рекомендації з облаштування понад 200 просторам. Адже ми прагнемо зробити Україну безбар’єрним середовищем.

Недоступний бізнес втрачає від 27 до 55% клієнтів, оскільки вони належать до маломобільних груп населення (це люди з інвалідністю, батьки з малими дітьми, літні люди, особи з тимчасовими травмами тощо).

Але ми знаємо, як зробити вашу локацію комфортною для них, а разом із тим, щоб вона відповідала чинним державним будівельним нормам.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ?

Для кожного клієнта ми розробляємо унікальну партнерську пропозицію, яка базується на наступних пакетах:

Пакет Basic

Моніторинг і перевірка об’єкту з територією довкола на доступність та надання рекомендацій по основних маршрутах, приміщеннях та вбиральнях з можливими варіантами рішень, які фіксуються Замовником під час перевірки (в усній формі або у формі листа-записки).

Пакет Plus

Моніторинг, детальні рекомендації з прикладами, альтернативними варіантами за можливості по основних маршрутах, приміщеннях, вбиральнях та територією довкола. Розширений звіт в електронному вигляді. Також цей пакет включає один виїзд за потреби з повторними рекомендаціями під час, або після реконструкції, усні консультації онлайн під час ремонтних робіт.

Розробка політик-рекомендацій

Ми розробляємо загальні політики-рекомендації для мережі об’єктів, які включатимуть приклади та варіанти для подальшого будівництва або реконструкцій. Цей пакет також включає 3 консультації під час ремонтних робіт.

ОРІЄНТОВНИЙ БЮДЖЕТ ПАКЕТІВ МОНІТОРИНГУ

Ціна вказана у гривнях та корелюється в залежності від розмірів приміщення

Пакетдо 50 кв.м50-100 кв.м100-500 кв.м500-2500 кв.мвід 2500 кв.м
Basic30004000500010000від 15000
Plus50006000900015000від 25000

Вартість розробки політик-рекомендацій компанії обговорюється індивідуально

З КИМ МИ ВЖЕ ПРАЦЮВАЛИ ?

Ми консультували Кураж Базар, Urban Space 500, Лемурашник, Zaxidfest, Fest Localта Leopolis Jazz Fest.

А найважливішими нашими клієнтами стали:

Планета Кіно

Розробили 22 критерії інклюзивності, які Планета Кіно втілила у новому кінотеатрі у ТРЦ River Mall: облаштували вхід для людей з інвалідністю, адаптували двері, ліфти, вбиральні та місця у кінозалах.

Міністерство закордонних справ

Міністерство закордонних справ
Підписали меморандум про співпрацю з МЗС та розробили рекомендації з доступності, які мають бути втілені у наступні кілька років.

Мережа коворкінгів “Перемога”

Консультували мережу щодо відкриття нового коворкінгу на Ярославовому Валу, а також надали рекомендації з доступності для попередніх офісів компанії.

ТЦ Gorodok Gallery

Провели аудит доступності в торговому центрі Gorodok Gallery та презентували їм свої напрацювання з поліпшення безбар’єрності приміщення та території.

ТОВ “Сільпо-Фуд”

2021 ми провели аудит доступності 51 магазину мережі та запропонували рекомендації з поліпшення.

ЧОГО МИ НЕ РОБИМО ?

Ми не будуємо

Ми не будівельна компанія і не зможемо створити вам доступний простір самостійно. Але можемо визначити, чи зручне ваше приміщення та підказати, що у ньому можна поліпшити.

Ми не видаємо державні довідки

Ми не є державним інспектуючим органом, тому не видаємо сертифікати про доступність, але маємо власну наліпку #ДоступноРекомендує, яку отримують інклюзивні та комфортні заклади.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ДОСТУПНОСТІ

Будемо раді бачити вас нашими клієнтами! Нехай безбар’єрних просторів стає все більше,як і їх щасливих відвідувачів!

Телефон: +380 63 472 13 31 (Наталія)

E-mail: buro@dostupno.ua

Scroll to Top