#ДОСТУПНОВІДЕОБЛОГ

Місце натхнення та історій про життя людей з інвалідністю, розвінчування міфів про них, подорожі, доступність міст і лайфхаки про те, як зробити своє життя комфортнішим.

ДОСТУПНІСТЬ/НЕДОСТУПНІСТЬ

Засновник «Доступно.UA» Дмитро Щебетюк знімає серію нових влогів про доступність/недоступність для людей з інвалідністю. Він робив огляди готельних номерів, показав європейську вбиральню з аудіоописом простору та порівняв залізниці Британії та Укрзалізниці.

А 2024 рік Дмитро почав із розповіді про умови для навчання людей з інвалідністю у Великобританії. 

ШКОЛА ДОСТУПНОСТІ

Освітній ютуб-серіал, який покликаний прокачувати толерантність та інклюзію.

Через гумор, самоіронію та побутові сюжетні сценки Дмитро Щебетюк, автор та головний герой проєкту, доводить, що обмеження та бар’єри насамперед у свідомості людей: як суспільства щодо людей з інвалідністю, так і самих людей з інвалідністю щодо себе та світу навколо.

Перший сезон вийшов у 2018 році. Другий сезон стартував у лютому 2021 року.

ДОСТУПНО ЄВРОТУР

Чи може людина з інвалідністю подорожувати країнами Європи автостопом?

Як об’їхати Європу автостопом на кріслі колісному за 100 євро? Знають Дмитро Щебетюк та Костя Ічко, які у квітні 2019 року вирушили автостопом у мандрівку Європою зі 100 євро в кишені на двох.

За місяць хлопці встигли побувати у 22 містах 10 країн Європи. Та довели, що не обов’язково мати купу грошей, щоб подорожувати та додавати позитивних емоцій у свою життєву скарбничку. У 2020 році ми створили тревел ютуб-серіал на основі їхніх мандрів. Усього вийшло 23 серії.

РУБРИКА ІНКЛЮЗІЯ В #@₴$0 З МАЙКЛОМ ЩУРОМ

Хто подарував крила Дмитру Шебетюку, ексклюзивна монорейка, чи є у Києві доступні вбиральні, як називати людей з інвалідністю, секс, підземки та гіперопіка, дива телепортації і все, що потрібно знати про зручне
та просте пересування громадським простором.

Дивіться у 15 серіях рубрики інклюзії з Дмитром Щебетюком від Телебачення Торонто.

Scroll to Top